Umów się na konsultację

Kancelaria Łukasiewicz > Umów się na konsultację

Konsultacja telefoniczna lub online

Nie masz czasu na spotkanie? Nie ma sprawy. Zapraszam Cię do rozmowy telefonicznej, podczas której udzielę Ci konkretnej porady. W ramach konsultacji możemy się także spotkać online, za pomocą wybranego przez Ciebie komunikatora (Skype, ZOOM). Porada telefoniczna lub porada online trwa 40 minut.

Kliknij i sprawdź koszt konsultacji online
300 zł

Jeżeli chcesz, aby porada była idealnie dopasowana do Twojej sytuacji, prześlij mi przed konsultacją krótki opis swojego problemu i pytania, które Ci się nasuwają. Napisz do mnie wiadomość e-mailem lub w notatce w formularzu obok.

Konsultacja w kancelarii

Jesteś tradycjonalistą? Świetnie! Zapraszam na kawę, podczas której przedyskutujemy Twoje wątpliwości prawne. Konsultację przeprowadzimy w kancelarii, która mieści się w centrum Warszawy, w pobliżu placu Unii Lubelskiej (skontaktuj się z nami). Porada w kancelarii trwa 40 minut.

Kliknij i sprawdź koszt porady w kancelarii
400 zł

Jeśli sam zauważyłeś, że Twój problem jest skomplikowany, i będziemy potrzebowali dłuższego czasu na rozmowę, możesz umówić dwa sąsiadujące ze sobą spotkania.

Dodatkowe dokumenty?

Czy w nurtującej Cię sprawie jest już jakaś dokumentacja? Może dostałeś już pozew i chciałbyś z moją pomocą napisać na niego odpowiedz? Zachęcam Cię do przesłania mi wcześniej dokumentów. Podpowiem Ci, na co zwrócić uwagę, gdy będziesz pisać odpowiedź.

Kliknij i sprawdź koszt analizy dokmentów
190 zł (cena dotyczy analizy dokumentacji nieprzekraczającej trzech stron)