Umów się na konsultację

Kancelaria Łukasiewicz > Umów się na konsultację

Konsultacja telefoniczna lub online

Nie masz czasu na spotkanie? Nie ma sprawy. Zapraszam Cię do rozmowy telefonicznej, podczas której udzielę Ci konkretnej porady. W ramach konsultacji możemy się także spotkać online, za pomocą wybranego przez Ciebie komunikatora (Skype, WhatsApp, Facebook Messenger). Porada telefoniczna lub porada online trwa 40 minut.

Kliknij i sprawdź koszt konsultacji online
190 zł

Jeżeli chcesz, aby porada była idealnie dopasowana do Twojej sytuacji, prześlij mi przed konsultacją krótki opis swojego problemu i pytania, które Ci się nasuwają. Napisz do mnie wiadomość e-mailem lub w notatce w formularzu obok.

Konsultacja w kancelarii

Jesteś tradycjonalistą? Świetnie! Zapraszam na kawę, podczas której przedyskutujemy Twoje wątpliwości prawne. Konsultację przeprowadzimy w kancelarii, która mieści się w centrum Warszawy, w pobliżu placu Unii Lubelskiej (skontaktuj się z nami). Porada w kancelarii trwa 40 minut.

Kliknij i sprawdź koszt porady w kancelarii
250 zł

Jeśli sam zauważyłeś, że Twój problem jest skomplikowany, i będziemy potrzebowali dłuższego czasu na rozmowę, możesz umówić dwa sąsiadujące ze sobą spotkania.

Dodatkowe dokumenty?

Czy w nurtującej Cię sprawie jest już jakaś dokumentacja? Może dostałeś już pozew i chciałbyś z moją pomocą napisać na niego odpowiedz? Zachęcam Cię do przesłania mi wcześniej dokumentów. Podpowiem Ci, na co zwrócić uwagę, gdy będziesz pisać odpowiedź.

Kliknij i sprawdź koszt analizy dokmentów
190 zł (cena dotyczy analizy dokumentacji nieprzekraczającej trzech stron)

Klikając przycisk „wyślij”, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konsultacji. Dane te są niezbędne do przeprowadzenia rozmowy w ramach zamówionej usługi. Więcej znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na podanie swoich danych osobowych, wybierz inną formę kontaktu i skorzystaj z naszych danych kontaktowych dostępnych na stronie głównej.